VTÍPKY

       Rybaření nebo žena?

     Několik rozdílů mezi rybařením a ženou.

Chytíte-li něco při rybaření, není to vůbec špatné. Chytíte-li něco při milování, je to podstatně horší.

Ryba vás nikdy nepřirovnává k jinému rybáři a nevyptává se, kolik jejích spolubydlících jste ulovil na svůj malý, ale hezký háček před ní.

Pokud chytíte rybu a následně ji pustíte, nic se vám nestane. Pokud chytíte ženu a následně ji pustíte, ještě dlouho o tom uslyšíte.

Ryby jsou pro rybáře vždy hezké, některé ženy nemají takový dar.

Ryby se nikdy nestarají, kdy přijdeš k vodě.

Rybám nevadí, že si prdneš nebo krkneš.

Ryba většinou mlčí, což se o ženách říct nedá.

Rybu můžete chytit a zase jí dát "good-bye", aniž si navzájem slíbíte, že zůstanete přáteli.

Ryba bývá dobrému rybáři věrná.

K ulovení ryby nemusíte měnit tak často vlasec ani taktiku.

Rybaření si můžeš užívat po celý rok.

Ryba nikdy nežárlí na jinou rybu.

Ryby nemají migrénu.

Rybu chytnete na krmení za pár korun, chcete-li získat ženu, stojí vás to nejméně jednu večeři a lístky do kina.

Rybě rozhodně nebude vadit, když v polovině rybaření usnete, při rybaření si navíc odpočinete, což se o "kondičním" sexu rozhodně říct nedá....

 

 

                  10 RAD ŽENÁM RYBÁŘŮ
 
1. Jako první věc si vyjasněte, chcete-li mít toho svého "rybáře" pouze pro sebe, nebo jste ochotna dělit se o jeho přízeň s rybařinou. V prvním případě nebude mít váš vztah dlouhého trvání, v druhém případě se připravte na život plný kompromisů.
 
2. Milujete-li už rybáře a zdá se vám, že kvůli rybaření vás zanedbává, nikdy nestavte otázku - buďto já, nebo ryby. Mnohé lásky už takto skončily poté, co rybařina triumfovala.
 
3. Od rybařiny odlákáte rybáře především svůdností a krásou. Sledujte tedy pozorně rybářské časopisy, televizní reklamy, nebo se poraďte s docenty Jardou Vágnerem, Vítkem nebo doktorem Radimem Uzlem. Nezapůsobíte-li pak na svého rybáře navzdory tomu, že ostatní mužská část vašeho okolí hoří touhou, zásadně věc neřešte pokusem o sebevraždu. Takto otrlý rybář by si jí totiž vůbec nemusel všimnout.
 
4. Využijte vzácných okamžiků, kdy váš milý přece jen pocítí touhu zabývat se něčím jiným než rybařením. To je vaše šance výchovně zapůsobit. Ačkoliv byste i sama zmírala touhou, usedněte ostentativně ke knihám, časopisům o rybaření - rybách a nevšímejte si milostných dotyků partnera. Vnímavý rybář pochopí, a pokud ne, stejně je vše ztraceno a vy okamžitě navrhnete rozchod.
 
5. O rybaření mluvte zásadně s úctou, nechcete-li, aby váš milý začal přemýšlet o rozchodu z důvodu vaší bezcitnosti k milovanému koníčku. Nezaškodí proto prohodit vždy ve vhodné chvíli několik hezkých slov na adresu ryb - rybaření. Nabízí se především využívat slovník od vody, něco jako: tobě ty maskáče opravdu dnes seknou, nebo: vypadáš s tou výbavou skvěle, jako šerpa extraligového horolezeckého týmu.
 
6. Křičí-li váš milovaný děsem ze sna, zásadně mu neříkejte věty jako - to máš z těch ryb, z toho stálého vysedávání u vody. Místo toho jej něžně uklidněte, přesvědčte jej, že jste u něho a že na něho ryby nemůžou, protože je k němu nepustíte. Vyplácí se držet při tom chudáka rybáře za ruku, dokud neusne.
 
7. Přesvědčují-li vás kamarádky nebo spolužačky o bezperspektivnosti vztahu s rybářem, nepodléhejte. Vězte, že rybář bývá většinou věrným partnerem, neboť má čas sotva na vás; většinou nepije, neboť sedí na rybách; nekouří, protože ruce má stále přichystané na udicích, pokud je nedřímá stále v rukách.
 
8. Pro utužení lásky s rybářem je nutné, aby měl pocit jistoty a dokonalé psychické i fyzické kondice. Proto je třeba včas připravit kávu či jiné občerstvení a donést mu ji k vodě nebo přiložit do baťohu, pokud možno tak, aby rybář byl minimálně ruš en. Chcete-li mu něco nezbytně sdělit, učiňte tak šeptem a pokud možno stručně. Vězte, že u rybaření trpí nesmírně rybářova páteř. Vhodná masáž mu uleví a on se vám odmění pohledem plným lásky.
 
9. Při úklidu se vyvarujte jakýhkoliv dotyků rybářského nářadí.
 
10. Není krásnější chvilka v citovém souznění s rybářem než tiché přikradení (hlavně potichu, ryby všechno slyší) k sedícímu rybáři, kterého budete jen chválit a pokládat jen krátké lehké otázky. Rozhovor musíte vést pouze jen o rybaření. Nezapomeňte vždy přinést nějaký pamlsek nebo malé občerstvení, vždy ale jen co rybáři chutná.
 
 
Sedí rybář u vody a vedle něj na zemi je malý tenisový hřiště, kde to válej dva maličký tenisti. Druhej rybář mu říká:"to je pěkný, kde jsi to sehnal? Ale, zlatá rybka mi vyplnila jedno přání."Druhej rybář si sedne a za chvíli má také zlatou rybku. Tak si přeje velikou vilu. Prásk vedle něj najednou velká pila. Tak se ptá kolegy:"Hele není ta zlatá rybka nějaká blbá, nebo nahluchlá? Já jsem chtěl vilu a dostal jsem pilu! " A druhej povídá:" A ty si myslíš, že jsem chtěl půlmetrovej tenis???                                                        
 
Sedí dva rybáři na břehu řeky a z ničeho nic proběhne krásná blondýna v plavkách.Jeden říká na toho druhého. Kéž by se tak chtěla topit.Co čert nechtěl, po chvíli se ozývá .POMOC!! POMOC!!!Mladší rybář okamžitě zareaguje a hbitě skočí do vody. Potopí se a vytáhne ji z vody. Když nepomohla masáž, tak zkusí umělé dýchání.Po chvíli prohlásí. Po tom francku jí nějak smrdí z pusy. A ty se divíš, když má na nohách brusle.
Chlubí se rybář: "Chytil jsem třicetikilového kapra! Byl to hrozný boj, tři hodiny jezdil po jezeře od břehu ke břehu!" "No jo, pěkná ryba, ale váha ukazuje jenom patnáct kilo!" "No samozřejmě, víš, o kolik ryba zhubne když bojuje tři hodiny na udici?"
Jel náš rybář na dovolenou k moři a podařilo se mu chytnout zlatou rybičku. Hned tedy žádá po rybce splnění tří přání. Rybička mu vysvětluje, že je jiná doba a že mu splní jenom dvě přání. "No ...chtěl bych, aby tady toto moře bylo plný piva". A to druhý přání? ptá se rybka.Rybář chvíli přemýšlí a pak říká: "Kdyby to šlo, tak ještě dva lahváče na ráno"!
Jde rybář na led,vyseká díru,nahodí,když tu se ozve:"Tady nic nechytíš!"Tak rybář popojde,vyseká novou díru,nahodí,když tu se ozve:"Tady opravdu nic nechytíš!"Tak popojde ještě kousek a začne znovu sekat do ledu.Opět se ozve:"Tady ale opravdu nic nechytíš!"A rybář na to:"Kdo to tu na mě pořád volá?""Já,správce zimního stadionu!"
Povídá kapr bělici:"Podívej, Ta zlatá rybka se zase nechala chytit." "Čemu se divíš, vždyť je to blondýna."
Jsou dva rybáři u vody a jeden říká. Dnes prší a svítí slunce. To budou brát duháci.
Sedí rybář u vody a kolem jdoucí se ho ptá , tak co berou, berou... před chvílí jsem tam jednoho hodil . A co byl malej ? Ne taky se tak blbě ptal.!
Sedí rybář na břehu a jde kolem něj kolega a ptá se."Tak co,berou,berou?""Ale jo,berou,včera kolo,dneska pruty!"
U moře sedí Černohorec. Sedí, sedí, kouká do moře. Přijde k němu maník a povídá: "Člověče, když tady tak sedíš, proč tam aspoň nehodíš prut?" "Proč?" "No, chytneš rybu, nee?" "Proč?" "No můžeš ji prodat na trhu." "Proč?" "Protože si pak můžeš koupit dva pruty." "Proč?" "No protože na ně chytíš víc ryb, které můžeš prodat na trhu." "Proč?" "Protože pak si za víc ryb můžeš koupit bárku a síť." "Proč?" "No protože si vyděláš na motorovej člun, budeš si moct najmout lidi, kteří za tebe budou lovit ryby a ty můžež sedět a čumět do moře." "No a co myslíš, že právě dělám...?"
Rybář si vybalil svoje nádobíčko na břehu řeky a zjistil, že si nevzal návnadu. Řekl něco sprostého a vztekle nakopl skládací stoličku. Když ji šel sebrat, našel v trávě malou užovku, která zrovna polykala červa. Rychle po ní sáhl, zmáčkl jí z boku hlavu, až otevřela pusu, a červa jí sebral. Pak mu přišlo té užovky líto, ale protože neměl nic k jídlu, nenapadlo ho nic lepšího, než jí nalít do tlamičky z plechovky trochu piva. Pak napíchl červa na háček a nahodil. Deset minut seděl a čekal, až něco zabere. Najednou ucítil, že ho něco tahá za nohavici. Koukne dolů - a tam užovka se třemi červy v zubech.
"Jean, nachystejte mi kulovnici, půjdeme na ryby." "Ale pane, nebylo by lepší vzít si udici?" "A vy si myslíte, Jean, že když budu vyhrožovat rybáři udicí, tak mi nějakou rybu dá?"
  
 

 

 

""

© ctrybar.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky